Laipni lūgti XXXVI IFUSCO mājaslapā!

36. Starptautiskā somugristikas studentu konference (International Finno-Ugric Students’ Conference) norisināsies tiešsaistē – 2021. gada 11.–13. maijs.

*Konference ilgs divas vai trīs dienas, vadoties pēc iesniegto prezentāciju skaita*

IFUSCO ir ikgadēja studentu rīkota konference studējošajiem. Šī būs pirmā reize, kad konferenci organizēs Latvijas Universitātes studenti, arī pirmā reize, kad tā norisināsies tiešsaistē, kā arī pirmā reize, kad Latvijā norisināsies starptautiskas nozīmes studentu rīkota konference somugristikā.

Tās laikā dalībnieki prezentēs savus pētījumus vairākās ar somugru un urāliešu studijām saistītās sekcijās (lingvistika, etnogrāfija, folkloristika, vēsture, literatūra, arheoloģija u.c.), tiks organizētas meistardarbnīcas.

Organizētāji lepojas ar to, ka šīs konferences laikā īpaša uzmanība tiek pievērsta arī lībiešiem, to valodai, kultūrai un tradīcijām. Konference ir nozīmīgs notikums Somugru studiju programmas attīstībai un tās studentiem.

Vairāk par konferenci lasiet mājaslapas BUJ sadaļā, kā arī informācijai mūsu soc. tīklos.

Uz tikšanos!